Każdy posiadacz psa wie jak bardzo liniejąca sierść przeszkadza w utrzymaniu porządku w domu. Linienie psa czyli cykliczna wymiana sierści jest procesem fizjologicznym, z którym trzeba się zmierzyć zazwyczaj dwa razy w roku.

linienie u psów sposób

 

Dotychczas właściciele czworonogów stosowali różne metody usuwania liniejącej sierści, zazwyczaj stosując tradycyjne szczotki.
My mamy teraz Brashkę, która wychodzi naprzeciw tej potrzebie maksymalnie skracając zabieg pielęgnacyjny, a przy tym jest w większości przypadków dobrze tolerowana przez psy. Szczotka na linienie Brashka nie dotyka i podrażnia skóry podczas czesania.

Braska Dog- to szczotka – sposób na linienie. Specjalna wersja przeznaczona dla psów średnich i dużych ras. Optymalny rozmiar dopasowany do naszych pupili zapewnia łatwość i wygodę podczas wyczesywania.

Szczotkę używa się poprzez przesuwanie z włosem po powierzchni sierści i to naprawdę wystarczy. Za każdym pociągnięciem z powierzchni grzbietu ściągamy warstwę martwej sierści. Niewątpliwą zaletą Brashki  jest fakt, że włos wogóle nie plącze się w szczotkę.

Szczotkę można kupić naszej stronie >> SKLEP.

Sklepy z sprzętem zoologicznym zapraszamy do współpracy >>KONTAKT